Yardım

Üye olmadan sipariş veremezsiniz. Üyelik süreçlerini sizin kıymetli vaktinizi almamak için olabildiğince kısa tuttuk. 

 1. Tecrübe 

  Yaklaşık yarım asırlık ticari tecrübemizle değerli müşterilerimize dededen toruna hizmet vermiş/veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her işletme için geçmiş tecrübesi, o işletmenin müşterilerine sunacağı hizmetin kalitesi açısından önemli bir kriterdir. Biz de bunu hassasiyetle koruyoruz ve marka değerimizi hep yukarı sıralarda tutmanın gayretini güdüyoruz.

 2. Güvenilirlik

  Güven duygusu, ticaret ilişkilerinde olmazsa olmaz bir kriterdir. Akın oyuncak olarak bunca yıllık ticaret geçmişimizde muhatabımıza sağladığımız güven neticesinde bugünlere geldiğimizi savunuyoruz. 

 3. Dürüstlük

  Dürüstlük ilkesi işletme olarak benimsediğimiz başlıca prensiplerimizdendir. Çünkü doğduğumuz toprakların güçlü maneviyatı ve kadim geleneği olarak "ahîlik geleneği" ve "Anadolu İrfanı" nın ticari ilişkilerimizde hayat  bulmasına azami gayret gösteriyoruz.  

 4. Kalite

  Satışa sunduğumuz ürünlerimizin müşterilerimizle kurmak istediğimiz güçlü bağa bir vesile olduğunu düşünüyoruz. Ve Ürünlerimiz, ne kadar kaliteli olursa kurmak istediğimiz bu bağın da o denli güçlü olacağına inanıyoruz. Ayrıca bir çocuğun bizim ürünlerimiz yüzünden en ufak zarar görmesine  asla rızamız yoktur , o yüzden olabildiğince kaliteli ve kullanışlı ürünleri müşterilerimizin istifadesine sunuyoruz.

 5. Müşteri Memnuniyeti

  Uyguladığımız her politikanın aslında müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu artırmaya yönelik olduğunu savunuyoruz. Gerek Ürün gamı politikamızın, gerek fiyat politikamızın , gerek se kampanya ve promosyon uygulamalarımızın ana amacı müşterilerimizin memnuniyetidir.

 6. Uygun Fiyat

  Fiyatlarımızı belirlerken kendimizi her zaman tüketici yerine koyup o şekilde uygulamaya koyuyoruz. Her ürünün satıcısına maddi - manevi belirli bir maliyeti ve külfeti vardır fakat biz bu konuda da olabildiğince fedakâr davranıyor ve hep en uygun fiyatla müşterimizin karşısına çıkmayı hedefliyoruz. 

 7. Sağlıklı İletişim

  İletişim kanallarımız, bize ulaşmak isteyen tüm müşterilerimiz ve misafirlerimiz için her zaman açıktır. Müşterilerimizin tüm sorunlarında , istek ve taleplerinde yanlarında olabilmek ve çözüm üretmek için tüm ekibimizle hazırız. Bizlere (0352) 336 1 552 no'lu telefondan ve bilgi@akinoyuncak.com mail adresine mail göndermek suretiyle ulaşabilirsiniz.

 8. Zengin Çeşit

  Zengin Çeşit konusunda da oldukça iddialıyız çünkü yarım asırlık ticari müktesebatımız; genç,dinamik ve işine hayran ekibimizin özverili çalışmaları neticesinde satışa sunduğumuz ürünlerde ihtiyaç duyabileceğiniz en geniş oyuncak çeşidine www.akinoyuncak.com 'da ulaşabileceksiniz.

 9. Hızlı ve Güvenli Kargolama

  Siparişleri mümkün olan en kısa sürede sevke hazır hale getirmek ve zarar görmeyecek şekilde ambalajlayıp kargoya teslim etmek için sevkiyat ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X