Hakkımızda

1972'den beri Türkiye şartlarında müşterilerimize hep en iyi, en kaliteli ürünleri uygun fiyat politikamızla sunmanın gayreti içerisinde olduk. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin teveccühüyle yaklaşık yarım asır boyunca sektör tecrübemizi, iş ahlakımızı, ticaret hukukunu koruyup gözeterek bu günlere geldik.

Akın Plastik adıyla 1972 yılında Kayseri'de Mehmet KESER'in şahıs firması olarak kurduğu firmamız değişen ve gelişen ticaret hayatına Akın Züccaciye firma unvanıyla züccaciye ve ev eşyası alanında devam etmiştir. Daha Sonra 1985 yıllarında Ürün portföyünü tamamen çocuk oyuncak ve gereçleri üzerine tanımlayan firmamız, Akın Bebe adıyla ticari hayatına şahıs firması olarak yine devam etmiştir. 2013 yılına gelindiğinde Akın Oyuncak San. Ve Tic. Ltd.Şti. unvanıyla Limited Şirket hüviyeti kazanan firmamız ticari hayatına daha güçlü adımlarla devam etmektedir.

Bugün ise gelinen noktada, Akın Oyuncak Markası sadece ticari bir markayı değil; karşılıklı güven, yarım asırlık bir tecrübe ve dürüstlüğü önceleyen Anadolu irfanıyla ticari ahlakını temsil eder.   

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X